Co kupić na Dzień Chłopaka?

Dzień Chłopaka w Polsce świętujemy 30 września. Jak sama nazwa wskazuje, jest świętem, przeznaczonym dla wszystkich chłopców. Z tej okazji kobiety oraz dziewczyny kupują najbliższym dla nich chłopakom wspaniałe prezenty. Często jednak bywają z tym kłopoty. Brak pomysłu na prezent może nieść ze sobą wiele komplikacji. Idealnym rozwiązaniem okazuje się kupno książki. Jest to prezent, który powinien spodobać się każdemu. Hitem polskich książek stały się ostatnio dzieła Remigiusza Mroza. Pakiet jego utworów pt. “W kręgach władzy” zawiera trzy tomy:

– “Wotum nieufności” – jest to utwór, który na początku okazuje się bardzo tajemniczy. Budząca się w hotelu Daria Seyda jest przerażona tym, że znajduje się w hotelu. Nie jest pewna jak się tam znalazła. Próbuje ustalić, kto mógł przyczynić się do tego obrotu sytuacji. Patryk Hauer razem z Darią stają się towarzyszami podczas odkrywania całej prawdy. Polityczny spisek, który odkrył Patryk jest bardzo przerażający.

– “Większość bezwzględna” – dzieło, które przedstawia kolejne wydarzenia związane z wielkim spiskiem. Po nieudanej próbie wprowadzenia wotum nieufności, ważny polityk, który miał przejąć władzę właśnie trafia do szpitala. Daria Seyda, która jest prezydentem postrzega ciężką sytuacje w Polsce. Stara się poważnie rozpatrywać oskarżenia czy groźby, jakie do niej dochodzą. Oprócz tych problemów wyłania się kolejny. W politycznym świecie pojawia się nowa osoba, która nie ma dobrych intencji.

– “Władza absolutna” – w tej części rozgrywa się cała akcja. Zamach na sejm spowodował, że każdy stracił do siebie zaufanie. Nie jest do końca jasne, kto teraz powinien przejąć władzę. Walki o przejęcie rządzenia w państwie są coraz bardziej zacięte. Zasady wyborcze stają się różne od tych, które panowały dotychczas. Na dodatek tego nieszczęścia pojawiają się słuchy, że zamach był jedynie początkiem dramatu państwa polskiego. 

Książka, jako ciekawy prezent na dzień chłopaka

Książka, to idealny prezent na Dzień Chłopaka. Utwory Remigiusza Mroza powinny spodobać się każdemu młodemu chłopakowi. Szczególnie pakiet dzieł pt. “W kręgach władzy” doskonale sprawdzi się, jako prezent. Każdy tom jest inny oraz każdy bardzo interesujący. Na pewno każdy chłopiec z zapartym tchem pochłonie się w treść tych utworów.